Kdo jsem

Jmenuji se Jaromír Světlík a ve školství pracuji už téměř 15 let – mám pracovní zkušenosti jako IT učitel (programování, počítačová grafika, webové technologie, správa sítě, …), IT administrátor, ICT koordinátor, garant oboru Informační technologie a zástupce ředitele.

Ve Zlínském kraji působím také jako krajský ICT metodik a předseda krajského kabinetu Informatika a ICT v organizaci přímo řízené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Pracuji také jako lektor, jsem certifikovaným konzultantem nejrozšířenějšího informačního systému pro školy.

IT se věnuji dlouhodobě – i soukromě na živnost. Zabývám se mj. tvorbou webů, fotografováním, zpracováním digitálních fotografií a digitálního videa, založil jsem a pět let jsem vedl školní televizi, která se dvakrát po sobě stala nejúspěšnějším školním webovým magazínem v ČR.

V září 2020 jsem se stal součástí celosvětového týmu pedagogů, kteří byli společností Microsoft vybráni jako odborníci Microsoft Innovative Educator Expert na období 2020–2021.

Více informací:

Jsem ženatý, mám dvě malé děti – pokud se Vám nepodaří mě odpoledne, večer nebo mimo pracovní dny zastihnout, jsem se svojí rodinou. Určitě se ozvu zpět.